Dřevěná Eurookna

Image Image  Image Image Image

Eurookno je vyráběné z lepených dřevěných profilů, kdy okenní rám a rám křídla je vyroben slepením z vysoce kvalitních jádrových dřev. Touto technologií je minimalizována deformace profilu zejména z důvodu změny vlhkosti dřeva.
Eurookna mají řadu výhod. Jednou z nich je jejich materiál-dřevo- obnovitelný zdroj surovin, přírodní a ekologický materiál.
Dřevěná okna mají díky svému materiálu a provedení vyšší tuhost, nízkou tepelnou roztažnost, estetický vzhled a propustnost vlhkosti tím, že dřevo „dýchá“. Jejich další výhodou je dobrá tvarovatelnost, životnost, vysoká odolnost proti požáru a opravitelnost při menším poškození.
Eurookna se většinou používají pro rodinné domy, bytové domy, nízkoenergetické a pasivní domy a do dřevostaveb. Okna vyrábíme do novostaveb, rekonstrukcích, ale i do památkově chráněných objektů. 
Tvarové varianty, kombinace pevných a otevíracích okenních tabulí a veliká škála barevných odstínů. Do naší nabídky patří dvoubarevná okna, jednobarevná okna a okna ošetřená olejem (ošetření olejem lze použít pouze u dřevin modřín a accoya).